Boy
3-8 years
Footwear
Formal shoes
KENZO KIDS
KENZO KIDS
FORMAL SHOES
Price
SAR 748
Reference price
SAR 1,101
(-32%)
Brand logo, Leather trims
Product code: 32097330OS
MATERIALS & CARE
Textile fibers
Contains non-textile parts of animal origin
KENZO KIDS
Formal shoes
Mid-season
View company information
SHARE